Disney channel
Защо не се регистрираш за да се възползваш напълно от форума ?
Disney channel
Защо не се регистрираш за да се възползваш напълно от форума ?
Disney channel
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Биография

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Bubble Trouble
Админка
Bubble Trouble


Брой мнения : 448
Години : 27
Местожителство : в нас

Биография Empty
ПисанеЗаглавие: Биография   Биография Icon_minitimeПон Сеп 21, 2009 1:42 pm

Майли е родена на 23 ноемри,1992 година.Тогава нейното име е Дестени Хоуп Сайръс,но през тазгодишното лято тя се прекръства на Майли Рей Сайръс.Нейният баща се казва Били Рей,и е кънтри певец.От там идва и страстта на Майли към този вид Музика.Името на Майка й е Летишия(Тиш).Майли споделя,че още от малка се учила от звездните стъпки на баща си,и когато е на 9 годинки участва във сериала Big Fish(бел.ред. Голямата риба) който я прави доста известна.През 2002 година когато вече е на десет години прави първата си профелионална фотосесия за списание Pop Star. Биография 1722-avatar
Върнете се в началото Go down
http://www.kefche.com/glupa4e
desilena
Новаче
Новаче
desilena


Брой мнения : 34

Биография Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Биография   Биография Icon_minitimeСря Окт 07, 2009 1:57 pm

мн ме кефи майли
Върнете се в началото Go down
Dark Angel
Любопитен
Любопитен
Dark Angel


Брой мнения : 87

Биография Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Биография   Биография Icon_minitimeСря Фев 17, 2010 2:00 pm

Тя е настина много талантлива певица и актриса и също така е много сладка,но мисля 0че нейното име няма да бъде запомнено с нищо друго освен с скандалите с които непрекъснато се забърква. Накрая ще свърши като Линдзи или Бритни в някоя клиника за лечение от някаква клиника око продължава в същия дух.Не ми харесва нейното поведение. Видя се колко е злобна и не понася конкуренцията.Става въпрос дето така заобиди всички фенове на Здрач в това число и мен. разбира се тя донякъде е права но това важи и за нея.Тя е прекалено недорасла и амбициозна което някой ден ще и изиграй лоша шега. Много грубо постъпи като си изля целията си злоба върху феновете на здрач.Като не харесва филма трябваше да постъпи като Селена а не така грозно,но самият и баща и беше казал в интервю че тя е харесала тази поредица,но сега не тъй като и е конкуренция. Въпреки това Майли ми е любимка но съм леко разочорована от нея в някой ситуации.Накрая само ще кажа че всичкото това внимание върху нея славата и попюлярноста въобще не и се отразява никак добре. Все пак тя е малко момице и целия този шум върху нея все я влияе по някак начин поради причината че нейната психика не се е развъла още. Много тийн звезди са пропаднали от всичкото това внимание като например Линдзи,близначките Оузън и Бритни. Да се надяваме че Майли няма да ги проследва.
Върнете се в началото Go down
съни
Новаче
Новаче
съни


Брой мнения : 8

Биография Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Биография   Биография Icon_minitimeСъб Ное 12, 2011 11:00 pm

много яка
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Биография Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Биография   Биография Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Биография
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Биография
» Биография
» Биография
» Биография
» Биография

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Disney channel  :: Disney World :: Звездите на Disney :: Miley Cyrus-
Идете на: